Aktualności

Wygrana z Niedźwiedziem

• autor: LzsStrazakGoszcza, 2014-09-11 23:00

10 września rozegraliśmy 4 kolejkę, a naszym przeciwnikiem był LKS Niedźwiedź.

Na początku spotkania obie ekipy zaczęły dość asekuracyjnie, jednak po kilku minutach zaczęła rysować się lekka przewaga graczy Niedźwiedzia, a Strażak przyczajony na własnej połowie starał się odgryzać drużynie gości sporadycznymi kontrami. Po upływie 20 minuty Niedźwiedź przeprowadził składną akcję zakończoną bramką i tak goście wyszli na prowadzenie, lecz nie cieszyli się z niego zbyt długo, gdyż piłkarze Strażaka wzięli się ostro do gry i po jednej z kontr dośrodkowanie Kuźmy na bramkę zamienił Kawa, przez co Strażak szybko odpowiedział na straconą bramkę doprowadzając do remisu. W końcówce pierwszej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, wykonywanego przez Kuźmę, obrońca gości wybija piłkę przed pole karne, a tam dopada do niej Nawrocki i fantastycznym strzałem daje radość kibicom zgromadzonym na stadionie w Goszczy. Na przerwę zchodziliśmy z dobrym wynikiem 2-1.

W drugiej połowie stroną przeważająca była drużyna Strażaka, która kontrolowała wynik spotkania i raz za razem atakowała na bramkę Niedźwiedzia, lecz tego dnia piłkarzom z Goszczy brakowało skuteczności. Goście próbowali stwarzać sytuację, ale nie przynosiło to żadnego pożytku, gdyż dobrze spisywała się linia obrony, przerywając akcję. Kolejne minuty upływały a gra prowadzona była w środku pola i tak po prostopadłym zagraniu do Kuźmy, który mając na plecach dwóch zawodników Niedźwiedzia, nic sobie z tego nie robi, ogrywa ich i dośrodkowuje w pole karne, a tam obrońca wybija piłkę wprost pod nogi Nawrockiego a ten strzałem z 25 metrów wyprowadza swoją drużynę na dwu bramkowe prowadzenie. Końcówka spotkania to szereg fauli, ze strony gości, którzy uciekając się do przewinień próbowali powstrzymać ataki Strażaka. Warto dodać że Niedźwiedź kończył mecz w 10, gdy po faulu bez piłki zawodnik gości otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Wynik nie uległ już zmianie i Strażak zasłużenie zdobywa 3 punkty.

Dziękujemy kibicom za przybycie i doping dla naszej drużyny.